PLUS ORGANİZASYON RESMİ BLOĞU

 

ORGANİZASYON AJANSINDA Kongre parttime - Kongre elemanI

PLUS Organizasyon Host-Hostes hizmeti, Kongre part time, stand elemanı tedarik eden organizasyon ajansı olarak sektörün önde gelen isimlerindendir. Kongre personeli konusunda şirketlerin profosyonel anlamda hizmet ajansları ile sözleşmeli çalışması hem sektörün bu konuda gelişmesine katkıda bulunacak hem de daha kaliteli hizmet yolunda ilerlemesini sağlayacaktır. Kongre part time olarak sağlanan personel (host-hostes, stand elemanı) yabancı dil konusunda, giriş kayıt ve karşılamada tecrübeli bir şekilde kendilerine verilen görevi en şekilde yerine getirerek başarılı bir organizasyonu beraberinde getirir. Eğer sizde toplantı, seminer, kongre part time,stand elemanı, host-hostes olarak çalışmak organizasyon ajansı kayıt olmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız yeterli..

KONGRE PERSONEL VE ORGANİZASYON HOSTESİ

Firmanızın yer alacağı organizasyonlarda organizasyon hostesi, tanitimlarınızda patenci hostes ve katılacağınız seminer, konferans ve toplantılarda kongre personeli görevlendirmek,bir personel ajansı ile çalışmak artık kaçınılmaz bir gereklilik olmuştur. Profosyonel anlamda eleman ajansı ile çalışmak görevlendireceği personelin (organizasyon hostesi, kongre personel, patenci hostes) deneyimli olmasının verdiği avantaj ile daha başarılı bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Firmaların markaların düzenleceği sayısız organizasyonda gelen misafirler için yönlendirme ve karşılama görevinde organizasyon hostesi görevlendirmek, Seminer, toplantı ve kongrelerde eleman ajansı tarafından hostes temini ile patenci hostes ve kongre personel hem sektörün bu konuda gelişmesine katkıda bulunacak hem de daha kaliteli hizmet yolunda ilerlemesini sağlayacaktır. PLUS Organizasyon eleman ajansı 2005 yılından bugune istanbul ve antalya da kongre personel ve organizasyon hostesi hizmeti vermektedir. Katılacagınız fuarlar da güleryuzlu ve çalışkan patenci hostes ekibiyle tanıtımınızı sağlamaktadır. Personel ajansı tarafından görevlendirilecek organizasyon hostesi, kongre personel ve patenci hostes görsel açıdan müşteri memniyetini artıracak hemde deneyimli çalışmaları ile organizasyonunuzda sizlere daha başarılı bir çalışma sözü verecektir.
Son Konu içerikleri
Blog Yazıları

PLUS Organizasyon'un yer aldığı organizasyon haberleri, belirli sektörel konular hakkında yazılmış yazılar ve organizasyon sektörünün durumu ile ilgili bilgiler, gelişmeler bu blog içerisinde yer almaktadır.

Anahtar Kelimeler

kongre  parttime eleman personel host-hostes hostes organizasyon toplantı Tanıtım hostesi part time 

PLUS Organizasyon'dan
Sektörel Haberler